گروه خبری - کشاورزی
آبشیرینی گفت: جریان فتنه حرکتی عملی و از قبل طراحی شده برای براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این توطئه شوم خنثی شد.
حجت الاسلام یدالله حبیبی مشاور عالی ستاد امر به معروف و نهی از منكر كشور اظهار كرد: در موضوعات اجتماعی بحث اعتیاد، طلاق، کاهش آمار ازدواج، کم کاری در انجام وظایف مواردی هستند که در بررسی های ما بيشترين امار را به خود اختصاص داده اند.
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر اظهار کرد: همایش ملی حمایت‌های روانی اجتماعی از زنان با تکیه برتقویت بنیان خانواده و رویکرد پیشگیری از خشونت خانگی برگزار می‌شود و خشونت علیه زنان در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد.
این یادداشت قرارست به سوال دیگری پاسخ دهد. سوالی که بعد از دیدن این فیلم در ذهن خیلی ها نقش می بندد. چرا رهبری احمدی نژاد را به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت انتخاب کرد؟
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور پرشور و گسترده خود در سالن اجتماعات شهید بهشتی دانشگاه پای سخنان استاد علی‌اکبر رائفی پور نشستند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر گفت: مدیریت جدید این دانشگاه امیدی را در دل نیروهای انقلابی ایجاد کرده است و امیدواریم تمام ظرفیت‌های این دانشگاه در خدمت انقلاب اسلامی قرار بگیرد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: نزاع ما با سلطه و استکبار جهانی به هیچ وجه پایان نمی پذیرد و تشکیل بسیج دانشجو و طلبه نیز اقدامی در راستای فهم این مسیر و تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی بوده است.
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: تشکیل ارتش چهارصد میلیونی برای اداره جهان اسلام آرزوی امام راحل بود.
محسن کرمی مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های دشتی و تنگستان اظهار کرد: تمامی برنامه های بسیج دانشجویی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است و این جزو افتخارات بسیج دانشجویی است که در دانشگاه ها به عنوان سربازان ولایت و افسران جنگ نرم ایفای نقش می کنند.
بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر طی پیامی درگذشت ابوی سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|