گروه خبری - سیاسی
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در استان بوشهر در محکومیت آشوب و اغتشاش علیه امنیت ملی در کشور برگزار شد.
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی، چهارشنبه در بوشهر برگزار می شود.
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باور کند زمانی که با قساوت تمام دست به قتل چند هم وطن در شهرستان های مختلف می‌زنند تا به زعم خودشان با پروژه کشته سازی مانع از سرد شدن آشوب‌ها شوند.
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این روز حماسی حاضر شده بودند ولی شخص اول اجرایی استان بوشهر یعنی عبدالکریم گراوند طبق پیش بینی هایی که می شد به تبع استاندار پیشین بوشهر در این همایش بزرگ مردمی غایب بود و در امتحان 9 دی امسال مردود شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: مردم در روز عاشورا سال 88 زمانی که فتنه‌گران به مقدسات توهین و به ساحت مقدس امام حسین(ع) جسارت کردند، صبر خود را از دست داده و وارد میدان شدند و از مرزهای اعتقادی خود دفاع کردند.
۹ دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم شد تا دگر بار کسی فکر ضربه زدن به کشوری که دست توانای حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر او بوده و مدد می نماید را در مخیله ناپاک خود نپروراند.
سید ابراهیم رییسی گفت: دشمنان می خواهند بر این موج حق خواهی مردم سوار شوند و با شعارهای ناهنجار و خواست های نابجا مسیر حق خواهی مردم را تغییر داده و فتنه دیگری راه بیندازند، اما ملت ما اجازه نخواهد داد که مطالبات بر حقشان از مسیر حق طلبی و عدالت‌خواهی منحرف شود.
تاریخ ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، مدعیان زیادی به خود دیده است که تمام آبرو،حیثیت،محبوبیت خود را وامدار انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) هستند، اما در رخ دادهای سیاسی و اجتماعی و به ویژه حوادث سرنوشت ساز و فتنه خیز به هر دلیلی از راه و آرمان انقلاب برگشته اند.
آبشیرینی گفت: جریان فتنه حرکتی عملی و از قبل طراحی شده برای براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این توطئه شوم خنثی شد.
حماسه نهم دی ثابت کرد که در مقابل ریزش‌های اندک، انبوهی از رویش‌های انقلابی از دل توده‌های مردم مومن و انقلابی بر می خيزد و در هر عرصه ای که پای سرنوشت نظام و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی در ميان باشد، شجاعانه به میدان آمده و مجال را از فتنه‌گران و دشمنان دین و میهن خواهند گرفت.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|