گروه خبری - اجتماعی
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در استان بوشهر در محکومیت آشوب و اغتشاش علیه امنیت ملی در کشور برگزار شد.
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی، چهارشنبه در بوشهر برگزار می شود.
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باور کند زمانی که با قساوت تمام دست به قتل چند هم وطن در شهرستان های مختلف می‌زنند تا به زعم خودشان با پروژه کشته سازی مانع از سرد شدن آشوب‌ها شوند.
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این روز حماسی حاضر شده بودند ولی شخص اول اجرایی استان بوشهر یعنی عبدالکریم گراوند طبق پیش بینی هایی که می شد به تبع استاندار پیشین بوشهر در این همایش بزرگ مردمی غایب بود و در امتحان 9 دی امسال مردود شد.
سید ابراهیم رییسی گفت: دشمنان می خواهند بر این موج حق خواهی مردم سوار شوند و با شعارهای ناهنجار و خواست های نابجا مسیر حق خواهی مردم را تغییر داده و فتنه دیگری راه بیندازند، اما ملت ما اجازه نخواهد داد که مطالبات بر حقشان از مسیر حق طلبی و عدالت‌خواهی منحرف شود.
آبشیرینی گفت: جریان فتنه حرکتی عملی و از قبل طراحی شده برای براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این توطئه شوم خنثی شد.
فتنه از روي جهل نبود بلكه با انگيزه خيانت و نفاق بود و از مدت ها قبل در بطن ابستن عناصر پليد و معاند با نظام يعني استكبار جهاني و منافقين كور دل داخلي به رشد و نمو رسيده بود.
حالا دیگر ملت بوی فتنه را خوب می شناسند و آن را از چند فرسخی نیز حس می کنند خوب می دانند که دشمن فتنه انگیز، حتی ممکن است از مسئولان عالی رتبه سابق و مسئولان فعلی نیز برای فتنه انگیزی یارگیری کند .
حجت الاسلام یدالله حبیبی مشاور عالی ستاد امر به معروف و نهی از منكر كشور اظهار كرد: در موضوعات اجتماعی بحث اعتیاد، طلاق، کاهش آمار ازدواج، کم کاری در انجام وظایف مواردی هستند که در بررسی های ما بيشترين امار را به خود اختصاص داده اند.
دانشگاه های استان بوشهر نیز از قافله این معضل فراگیر جا نمانده و بعضی از آنها رفته رفته به سالن مد تبدیل شده است؛ سالن مدی که گویا دانشجویان را از هدف اصلی شان که همان تحصیل علم است دور کرده و هر روزه به دنبال تیپ ها و مدل های جدید هستند، هرچه جلف تر زیباتر.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|