آرشیو یادداشت
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این روز حماسی حاضر شده بودند ولی شخص اول اجرایی استان بوشهر یعنی عبدالکریم گراوند طبق پیش بینی هایی که می شد به تبع استاندار پیشین بوشهر در این همایش بزرگ مردمی غایب بود و در امتحان 9 دی امسال مردود شد.
۹ دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم شد تا دگر بار کسی فکر ضربه زدن به کشوری که دست توانای حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر او بوده و مدد می نماید را در مخیله ناپاک خود نپروراند.
تاریخ ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، مدعیان زیادی به خود دیده است که تمام آبرو،حیثیت،محبوبیت خود را وامدار انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) هستند، اما در رخ دادهای سیاسی و اجتماعی و به ویژه حوادث سرنوشت ساز و فتنه خیز به هر دلیلی از راه و آرمان انقلاب برگشته اند.
برای بسیاری از مردم مهم است که عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار این خطه ولایتمدار خط و مرزبندی خود را با فتنه و فتنه گران کاملا مشخص نماید، چرا که فتنه فراموش شدنی نیست و سران فتنه که حاضر نشده اند در پیشگاه ملت عذرخواهی کنند هرگز قابل تطهیر و بخشش نیستند.
حالا دیگر ملت بوی فتنه را خوب می شناسند و آن را از چند فرسخی نیز حس می کنند خوب می دانند که دشمن فتنه انگیز، حتی ممکن است از مسئولان عالی رتبه سابق و مسئولان فعلی نیز برای فتنه انگیزی یارگیری کند .
دانشگاه های استان بوشهر نیز از قافله این معضل فراگیر جا نمانده و بعضی از آنها رفته رفته به سالن مد تبدیل شده است؛ سالن مدی که گویا دانشجویان را از هدف اصلی شان که همان تحصیل علم است دور کرده و هر روزه به دنبال تیپ ها و مدل های جدید هستند، هرچه جلف تر زیباتر.
با پیدایش شبکه های اجتماعی آحاد مختلف مردم به سمت این شبکه ها روی آورده اند و گاها در این بین تحرکاتی از سوی بعضی از افراد خاص برای تخریب چهره واقعی حجاب در این فضا انجام می گیرد.
با پیدایش شبکه های اجتماعی آحاد مختلف مردم به سمت این شبکه ها روی آورده اند و گاها در این بین تحرکاتی از سوی بعضی از افراد خاص برای تخریب چهره واقعی حجاب در این فضا انجام می گیرد.
جنبش دانشجویی در برهه های مختلف و در تحولات گوناگون سیاسی اجتماعی کشور نقش بسزایی را ایفا نموده است. گاهی در اوج تاثیر گذاری بوده و گاهی هم دچار انحراف و سیاسی کاری.
در روزهای گذشته جلسه ای میان اصلاح طلبان تندرو بوشهر برگزار شده که در آن جلسه عبدالخالق برزگرزاده به عنوان کاندیدای مورد حمایت این جریان جهت تصدی شهرداری بوشهر مشخص شده است.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...