کد خبر:92023 تاریخ انتشار : 1396/10/7-8:31:29
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده امام خامنه ای بوشهر به مناسبت 9دی
9 دی حاصل بصیرت و روحیه برگرفته از عاشورا است
9دی یاداور تجدید پیمان ملت با ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است که حاصل بصیرت و روحیه برگرفته از عاشورا و عاشورائیان است.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92023

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی دانشکده امام خامنه ای بوشهر به مناسبت 9دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید.
 (سوره صف _ آیه ۸)  

اگر در مواردی نصرت الهی شامل حال موٌمنین نمی شود، به دلیل ضعف ایمان ،یا غلط بودن ایمان ویا ایمان بدون بصیرت است ،زیرا نداشتن بصیرت همچون نداشتن چشم است و فردی که چشم ندارد،راه را تشخیص نمی دهد و به بیراهه می رود. علت اینکه بنده  بر موضوع بصیرت در حوادث 9دی تاکید فراوان داشته ام به همین علت است .

امام خامنه ای  (مدظله العالی)

22خرداد سال 1388برگی است زرین در دفتر افتخارات این مرز بوم، روزی که مردم همیشه در صحنه با حضور 85 درصدی خود پای صندوق های رآی حماسه بزرگ افریدند، حماسه ای ک دشمن را در مقاصد پلیداش ناکام گذاشت.

اما هنوز اندکی از این حماسه ای با شکوه نگذشته بود ک عده ای ب خیابان آمدند را ه را برای دشمن باز کردند و نگذاشتند ک ملت از شیرینی این حضور چهل میلیونی در معادلات منطقه ای بهره ای ببرند .
پس از گذشت زمانی دستان دشمن از آستین این اغتشاشات نمایان شد.

هشت ماه ب مقدسات مردم توهین کردند ، خیابان ها را به نا ارامی کشاندند و مردم را به ستوه اوردند .مردم زمان شناس و اگاه ایران این موضوع را تاب نیاورده، به خیابان ها امدند و بساط فتنه گران داخلی و دشمنان خارجی را جمع کردند.

9دی یاداور تجدید پیمان ملت با ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است که حاصل بصیرت و روحیه ای است، برگرفته از عاشورا و عاشورائیان.

9دی یاداور حماسه همان ملتی است که بارها با مهارت، شناخت و بصیرت خو بر دهان مستکبران و یاوگویان کوبیدند.

9دی یادآور جوانان غیور و ولایت مداری است که نگذاشتند آیاپندگان ار تنهایی و غربت مولایشان بگویند.

یوم الله 9دی یاد آور روزی است که پس از هشت ماه فتنه گری و هشت ماه  هجمه های همه جانبه بر علیه نظام و اساس اسلام محمدی مردم با حضور گسترده خو د بساط فتنه گران را جمع کردند و به همگان فهماندند مردم ایران با هر عقیده و هر جناح سیاسی تا آخر پای خون شهیدان استاده اند ،شهیدانی که جان دادند تا این انقلاب به ثمر بنشیند.

و در آخر بدین وسیله اعلام میداریم که ما دانشجویان  بسیجی در سالگرد حماسه ماندگار وپر شور 9دی تجدید بیعت میکنیم با ولی امر مسلمین جهان وفدماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظلله العالی ) وآمادگی خود را برای حضور در تمامی صحنه ها و ادامه دادن راه شهیدان اعلام می کنیم .و همگان دار دعوت میکنیم به این سخن امام راحل که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما  آسیبی نرسد»

 

بسیج دانشجویی شهید علم الهدی دانشکده امام خامنه ای بوشهر

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...