کد خبر:92089 تاریخ انتشار : 1396/10/9-15:20:17
یادداشت/ حجت الاسلام حاجی زاده
9دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم است
۹ دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم شد تا دگر بار کسی فکر ضربه زدن به کشوری که دست توانای حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر او بوده و مدد می نماید را در مخیله ناپاک خود نپروراند.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92089
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، دشمنان گمان می کردند با تکیه بر برخی افراد سست عنصر و خود فروخته داخلی یا افراد غافل و فریب خورده، انقلاب اسلامی ایران را به انتهای عمر خود رسانده و از بین خواهند برد.

اما خروش حیدری رهبر انقلاب ایران اسلامی و کلام معجزه آسای او، قلب دوستان را التیام بخشیده و به آینده انقلاب امیدوار و بار دیگر زبونی دشمنان را بر همگان آشکار ساخت.

و ۹ دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم شد تا دگر بار کسی فکر ضربه زدن به کشوری که دست توانای حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر او بوده و مدد می نماید را در مخیله ناپاک خود نپروراند.

 دشمنان می پنداشتند مردم ایران، انقلاب خونین سال ۵۷ خود را به فراموشی سپرده و رهبر خود را تنها می گذارند. اما در کمال ناباوری دیدند مردم انقلابی ایران عزیز اسلامی، باهمان عزم و اراده سال ۵۷، به میدان آمده و با اعلام بیعت با امام و مقتدای خود، فتنه معاندان و غافلان را خنثی نموده و  نهضت حسینی و انقلابی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام رحمت الله علیه را قوت و نصرت بخشیدند.

دشمنان همچنان سعی می کنند با فتنه های جدید و پیچیده و موج سواری های سیاسی و تحریک برخی افراد غافل و یا معاند داخلی و ایجاد اخلال در محاسبات مسئولین این نظام مقدس، دگربار این کشور شهدایی را مورد هجمه قرار داده و از آینده خود ناامید کنند.

اما به کوری چشم همه بدخواهان و فریب خوردگان، این انقلاب، به رهبری زعیم عالی قدر خود، با قوت و اقتدار پیش خواهد رفت و به انقلاب جهانی حضرت بقیۃ الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، متصل خواهد شد (ان شاالله).

امروز نیز، به دور از هرگونه حزب بازی و جناح بندی سیاسی اعلام برائت خود را از دشمنان داخلی و خارجی فریاد زده و اعلام وفاداری و بیعت با قائد عظیم الشأن، حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) را اعلام داشته و بر پایبندی بر خط ولایت، تاکید می نماییم.

یاد و خاطره شهدای فتنه سال ۱۳۸۸ و همه شهدای اسلام و انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی داشته و بر روان پاکشان، سلام و درود و صلوات می فرستیم.

صابر حاجی زاده

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...