کد خبر:92252 تاریخ انتشار : 1396/10/12-8:8:54
فتنه 88 فراموش شدنی نیست؛
گراوند هم مثل سالاری از قافله بصیرتی مردم بوشهر جا ماند
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این روز حماسی حاضر شده بودند ولی شخص اول اجرایی استان بوشهر یعنی عبدالکریم گراوند طبق پیش بینی هایی که می شد به تبع استاندار پیشین بوشهر در این همایش بزرگ مردمی غایب بود و در امتحان 9 دی امسال مردود شد.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92252

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، 9 دی ماه 88 روزی است که لشکر بصیرت با مشت های گره کرده خود در برابر 8 ماه لشکر کشی و طغیان گری فتنه گران داخلی و خارجی ایستادند و امید واهی آنها را به تباهی ابدی کشاندند.

امسال پس از گذشت هفت سال از آن روز ماندگار و سرکار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم، عده ای در بدنه دولت که کارنامه روشنی هم در آن زمان ندارند در مواجه با این یوم الله تفسیرهای متفاوت و برخوردهای تامل برانگیزی دارند.

مردم همیشه پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده اند و بارها با تقدیم جان و مال و آبرو و فرزند آن را به اثبات رسانده اند اما باید تاسف خورد برای مسئولینی که حماسه های جاویدی همچون 9 دی را نمی بینند، یا نمی خواهند ببینند و یا شاید هم نمی گذارند ببینند که البته خطرناکتر و شرم آور تر از همه مسئولینی هستند که یوم الله 9 دی لقلقه زبان شان است و مرتب در رسانه ها به شکلی اتوکشیده از 9 دی سخن می گویند ولی هرگز فلسفه وجودی 9 دی را بیان نمی کنند و یا از آن فرار می کنند.

در آیین باشکوهی که در مصلای نماز جمعه شهر بوشهر در گرامیداشت سالگرد حماسه 9 دی برگزار شد، آحاد و اقشار و گروه های مختلف مردمی حاضر شده بودند تا بار دیگر میثاقی با آرمان‌های انقلاب و خط ولایت میثاق ببندند.

شرکت‌کنندگان در مراسم سالگرد حماسه یوم‌الله 9 دی در بوشهر با تمام شور و شعور مقدس و انقلابی خود شعارهایی همچون «مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر منافق، فتنه، انحراف پیوندتان مبارک، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، مرگ بر آمریکا، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، منافق فتنه‌گر اعدام باید گردد، مرگ بر ضد ولایت فقیه، و ... » سر داده و حماسه بی نظیر ملت ایران را در یوم‌الله 9 دی سال 88 گرامی داشتند.

گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف دانش آموزی، روحانیون، دانشجویان، فرهنگیان، کارکنان و کشاورزان و بازاریان و... در بزرگداشت این روز حماسی حاضر شده بودند ولی شخص اول اجرایی استان بوشهر یعنی عبدالکریم گراوند طبق پیش بینی هایی که می شد به تبع استاندار پیشین بوشهر در این همایش بزرگ مردمی غایب بود و در امتحان 9 دی امسال مردود شد.

حال باید گفت مگر می شود از سال 88 و 9 دی سخن گفت ولی از نقش سران فتنه و روسیاهی آنها چیزی نگفت؟ مگر می شود از فتنه گفت و منکر دخالت فرزندان هاشمی رفسنجانی در آن فضای غبار آلود شد؟ مگر می شود از بصیرت مردم گفت ولی از جنایت های میرحسین موسوی و کروبی و خاتمی دم نزد؟ چگونه می شود از حماسه گفت ولی از همراهی سران فتنه با سرویس های جاسوسی آمریکا و اسرائیل و انگلیس حرفی به میان نیاورد. روز 9 دی برای نابودی و از بین بردن فتنه و فتنه گران 88 به وجود آمد و قابل قبول نیست از 9 دی صحبت شود ولی یکبار از واژه فتنه 88 و خسارت های سنگین آن به پیکره نظام صحبتی به میان نیاورد. مسئولی که نمی تواند نقش خاتمی و هاشمی رفسنجانی ها را در فتنه ننگین 88 قبول کند قطعاً از چشم بصیر مردم می افتد و عواقب بی بصیرتی نیز شامل حال خودش می باشد.

 جناب گراوند آیا تا بحال به این فکر کرده است که چرا 9 دی شکل گرفت؟ آِیا میلیون ها آدم که با حضور خود در 9 دی حماسه آفریدند برای تفریح و خوش گذرانی در آن سرمای سوزناک زمستان ۸۸ در خیابان ها حاضر شدند؟ آیا تبعیت از رهبری فقط باید لقلقه زبان برخی از مسئولین باشد و در عمل مردم چیز دیگری مشاهده کنند؟

برخی مسئولان و برخی وادادگان و رسانه های جریان دوم خرداد استان بوشهر که حماسه مردمی 9 دی را بایکوت کردند باید بدانند 9دی قابل تحریف و تبدیل به خاطرات کذایی نیست، 9 دی را مردم با گوشت و پوست خود لمس کرده اند و اگر نیاز باشد که ان شاالله تا ظهور دولت یار نیاز نیست بزرگتر از 9 دی را نیز این مردم خلق خواهند کرد و مسئولین به جای این قیافه های روشنفکری کاذب با مردم همنوا و هم صدا شوند؛ چرا که فتنه 88 و مسببین این فتنه همیشه در پیشگاه مردم روسیاه هستند مردم حساب خود را با فتنه گران و حامیان و ساکتین و طرفداران و دیدار کنندگان با فتنه گران جدا خواهند کرد.

نیما دشتی

 


انتهای پیام /

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...