کد خبر:92028 تاریخ انتشار : 1396/10/7-8:35:11
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت 9دی
ملت هرگز اهانت فتنه گران به ارزش های اسلامی را فراموش نمی کند
حماسه 9 دی به عنوان نشانگر دقیقی برای سنجش میزان وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی است که چشم همه مردم جهان را به اقتدار بی مثال جمهوری اسلامی گشود.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92028

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت 9دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله 9 دی ماه، روز بصیرت و میثاق دوباره امت با ولایت، روز مشت محکم مظلومین عالم بر دهان ظالمان و جیره خواران آنان است.

در آن روزهای تاریک و شوم سیاست بازی های بعد از انتخابات که با وجود روشن بودن حق، بی بصیرتی عده ای افسارشان را در دست جهانخواران داد تا با به راه انداختن آشوب و هیاهو به بهانه تقلب، دست به انقلاب مخملی بزنند، مردم با بصیرت به پشتیبانی از رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی با در دست داشتن سلاح بصیرت به میدان آمده و دستکش مخملی را از دستان چدنی دشمن بیرون آورده و توطئه دشمن را خنثی کردند.

انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی همواره با توطئه های داخلی و خارجی دست به گریبان بوده است اما همواره با یاری خدا، توجهات ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه نه تنها آنان را پشت سر گذاشته بلکه به فرصتهایی بزرگ برای حرکت رو به جلو تبدیل کرده است.

حماسه 9 دی به عنوان نشانگر دقیقی برای سنجش میزان وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی است که چشم همه مردم جهان را به اقتدار بی مثال جمهوری اسلامی گشود.

متأسفانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید فضا برای حضور کسانی که از سر دست گرفتن شعارهای فتنه ابایی ندارند باز شده است و این افراد فضا و بستر دانشگاه را مناسب دیده اند تا بتوانند بهتر و با سرعت بیشتری تفکرات انحرافی خود را به جامعه و به خصوص قشر نخبه دیکته کنند و با این حرکت چهره پلید خود را در اذهان آیندگان تطهیر سازند.

ملت شریف ایران و به خصوص قشر دانشگاهی مسلمان هرگز اهانت فتنه گران به ارزش های اسلامی به خصوص هتک حرمت عاشورای حسینی را فراموش نخواهند کرد.

و در پایان ما دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام می داریم که به عهد خود با امام راحل (ره)، شهیدان گلگون کفن و ولی فقیه زمان پایبند بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره ای در مسیر والا و مقدس نظام جمهوری اسلامی خللی وارد شود.

انتهای پیام

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...