کد خبر:92253 تاریخ انتشار : 1396/10/12-8:11:57
تشکل های دانشجویی استان بوشهر:
ملت دلسوزی اغتشاشگران را باور نمی کند/ساختارشکنان فوری محاکمه شوند/دولتمردان پاسخگوی وضعیت معیشتی مردم باشند
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باور کند زمانی که با قساوت تمام دست به قتل چند هم وطن در شهرستان های مختلف می‌زنند تا به زعم خودشان با پروژه کشته سازی مانع از سرد شدن آشوب‌ها شوند.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92253
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، تشکل های دانشجویی استان بوشهر طی بیانیه ای در خصوص اغتاشات اخیر در کشور اعلام کرد: بی شک تفکیک معترضان واقعی و غیر واقعی نیازمند هوشیاری معترضان از سویی و هوشیاری مامورین نیروی انتظامی با برخوردهای دلسوزانه با معترضان واقعی و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم عمومی از سوی دیگر است.

 

متن کامل این بیانیه در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«  اَحسَنِ العَدلِ نصره المظلوم "بهترین عدالت یاری مظلوم است" امام علی (ع)

 

چند روز از آغاز تجمعات در اعتراض به اوضاع نابسامان اقتصادی می گذرد و بر اساس اصل بیست و هفت قانون اساسی"تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها بدون حمل سلاح به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است."

مردمی که چشم امید به شعارهای انتخاباتی و گشایش اقتصادی دولت دوازدهم داشتند اینک از عدم تحقق وعده های انتخاباتی، تورم شدید توام با رکود، عدم عمل به وعده‌ ایجاد اشتغال و بی توجهی به مطالبات اقتصادی و وضعیت اسف بار معیشتی گله مندند و تکلیف دولتمردان است که پاسخگو باشند.

اما افرادی که با عنوان حمایت از کارگر و با شعارهای هنجارشکنانه، خود را حامی این قشر زحمت‌کش و مستضعف می‌دانند در چند روز گذشته نشان دادند که دغدغه آنها نه معیشت است و نه فشار اقتصادی، بلکه آنطور که از شعارها و دست نوشته‌های ساختار شکنانه این جماعت برمی‌آید، سیاسی‌کاری و ضدیت با انقلاب و شعائر مقدس اسلامی مهم‌ترین خواسته‌های آنان است.

ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باور کند زمانی که با قساوت تمام دست به قتل چند هم وطن در شهرستان های مختلف می‌زنند تا به زعم خودشان با پروژه کشته سازی مانع از سرد شدن آشوب‌ها شوند.

بی شک تفکیک معترضان واقعی و غیر واقعی نیازمند هوشیاری معترضان از سویی و هوشیاری مامورین نیروی انتظامی با برخوردهای دلسوزانه با معترضان واقعی و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم عمومی از سوی دیگر است.

به آتش کشیدن پرچم ملی، شکستن اموال عمومی، آتش زدن سطل‌های زباله، بستن خیابان ها، اتش زدن ساختمان ها، سلب آسایش از مردم، همگی نشانه‌ روشنی از بغض و کینه فتنه گرانی است که حمایت و تشویق سرکرده گروهک تروریستی منافقین، ولیعهد عربستان و رئیس جمهور آمریکا با سابقه چندین باره‌ اهانت به ملت ایران را دارا هستند.

امروز خواسته ملت این است که به جای اینکه دزدان و غارتگران بیت‌المال ذخایر انقلاب معرفی شوند، به طرز قاطع مجازات شده و این افراد نزد ملت رسوا شوند.

قوه قضائیه باید با برخورد جدی با تضیع‌کنندگان حقوق مردم با مصادره و فروش اموال به جا مانده از آنان حق مردم را در سریع‌ترین زمان ممکن باز پس دهد.

مسئولان باید پس از شناسایی اقلیت معترض مزدور و ساختارشکن با آنها برخورد جدی و قاطع کنند و مقصران را معرفی و در دادگاه علنی محاکمه کنند.

مسئولان دولتی به جای فرافکنی و انداختن تقصیرها به گردن دیگران به حل مسائل و مشکلات ایجاد شده پرداخته و موجدانه تا احقاق کامل حق مردم مسئله را پیگیری نموده و خسارات وارده به آنان را در اسرع وقت جبران نماید.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز به تدوین و تصویب سه فوریت قانون حمایت از مردم در مقابل مشکلات اقتصادی بویژه مالباختگان و بیکار شده ها بپردازند و نظارت جدی بر کار اقتصادی دولت را در دستور کار قرار داده و نتایج تخلفات را به قوه قضائیه جهت اجرای عدالت ارجاع دهند.

بی شک این فتنه‌ها‌ی منحوس با بارانِ مردمی مانند بیست و سوم سال 78 و 9 دی 88 خنثی خواهد شد. اما در این بین دانشجویان انقلابی نقش آتش به اختیاری خود را در مقابله با اغتشاشگران که مطالبات به حق مردم را زیر غبار فتنه بردند فراموش نکرده و نمی‌کنند تا بتوانند صدای مستضعفان باشند که طبق وعده‌ الهی وارثان زمین خواهند بود.

وَ نُریدُ أن نَمُنَّ عَلیَ الذّینَ اسْتُضعِفوا فی الاَرضِ وَ نَجعَلهُم أئِمّة و نَجعَلهُم الوارثینَ»

 

تشکل های دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...