کد خبر:92031 تاریخ انتشار : 1396/10/8-8:39:41
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه
فتنه 88 از روي جهل نبود بلكه با انگيزه خيانت و نفاق بود/ از مجاري قانوني با حفظ آرامش و منطق از دولت مطالبه خواهيم كرد
فتنه از روي جهل نبود بلكه با انگيزه خيانت و نفاق بود و از مدت ها قبل در بطن ابستن عناصر پليد و معاند با نظام يعني استكبار جهاني و منافقين كور دل داخلي به رشد و نمو رسيده بود.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92031

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.بسم الله الرحمن الرحيم

انفرو خفافاً و ثقالاً و جاهدو بااموالكم و انفسكم في سبيل الله ذلكم خير لكم ان كُنتُم تعلمون

به جنگ برويد خواه بر شما آسان باشد خواه دشوار و با مال و جان خويش در راه خدا جهاد كنيد و اگر بدانيد خير شما در اين است
سوره مباركه توبه ، آيه ي ٤١

با سلام بر ارواح طيبه ي امام و شهداي پاك ٨ سال دفاع مقدس و شهداي غيور مدافع حرم و شهداي مظلوم ترور و شهداي مظلوم هسته اي و شهداي مظلوم فتنه پليد ٨٨ و با سلام و درود بر ملتي كه تا امروز با اين حجم از  تعهد پاي انقلابشان ايستاده اند.

به مناسبت سالروز حماسه ي ٩ دي روز امتحان و روز افتخار و ولايتمداري ملت شريف ايران و روزي كه عصاره اي از نوع حيات شيعي را به جهان ارائه كرد دفتر بسيج دانشجويي شهيد سعيدي شمال استان بوشهر ضمن برائت و بيزاري جستن از جريان كثيف و دستنشانده و ، آتش زير خاكستر نفاق سبز و محكوم كردن تمام عناصر خائن داخلي و سودجوي خارجي فتنه از پيش برنامه ريزي شده ي ٨٨ در رابطه با اين روز مهم و بزرگ چند نكته را ياد اوري ميكند باشد كه مورد رضايت امام غائب غريبمان حضرت حجت بن الحسن ارواحنا فدا باشد.

 فتنه از روي جهل نبود بلكه با انگيزه خيانت و نفاق بود و از مدت ها قبل در بطن ابستن عناصر پليد و معاند با نظام يعني استكبار جهاني و منافقين كور دل داخلي به رشد و نمو رسيده بود.

 فتنه ٨٨ فتنه ابهامات بود، و از إيجاد يك فضاي مه آلود در بين ملت و دولت و ارائه ي تعاريف خلاف واقع از فضاي داخل توسط رسانه هاي معاند خارجي رهبري ميشد.

و اين فتنه آنقدر كثيف طراحي شده بود كه حتي با دامن زدن به اختلاف نظر ها و إيجاد جنگ رواني ، فتنه و نفاق را به درون خانواده ها كشانده بود به نحوي كه درگيري و كشمكش ها بر سر اختلاف انتخاب علاوه بر فضاي جامعه بدرون خانواده ها هم رخته كرده بود.

سوء استفاده فتنه گران قلاده به گردن و صاحبان آمريكايي انگليسيشان از ناراحتي هاي جزیي و كوچك كف جامعه ي ايران  شارژ مي شد.

 تيشه اي فتنه به ريشه ملت ميزد از جنس فرزندانشان بود از همان  جنسي كه بِه خيال خامشان نه بشود جمعش كرد نه دفع و نه پايمال.

با اين خيال خام كه با اين حربه مي توان جامعه ي ولايتمدار  ايران را به انزوا و انحطاط  بكشاند ، اما غافل از اين كه با آناليز اشتباه از نيمه پر ليوان انقلاب ملت هميشه در صحنه اش وارد ميدان شده اند.

 با جايگذاري عوامل نفوذي خودشان در بين  جواناني كه با ادعا هاي پوچ و صحنه سازي هاي صدمن يه غازشان فريفته بودند سعي در كمر شكستن أصل نظام و انقلاب داشتند.

 اما غافل از اين بودند كه با يك لشكر نفوذي بزك كرده و رقاصه تيغ بر شاهرگ فتنه اشان با توهين به امام حسين (ع)  و امام راحل(ره)  نهاده اند و نمي توانند با شعار هاي عوام فريبشان كساني كه دچار اشتباه محاسباتي شده اند را در كنار خودشان حفظ كنند.

و‼️٩دي‼️ روزي بود كه به  تمامي كساني كه بروي اختلاف نظر هاي ملت ما قمار ميكردند و دندان طمع تيز، فهماند ايران ميدان  جولان دادن يك مشت متوهم وطن فروش و مستكبر خارجي نيست.

همان روزي كه تمام كساني كه تا روز قبل از ٩ دي دچار غفلت بودند و ناخواسته و ندانسته در لشكر دشمن  بودند در برابر دشمن قد علم كردنند و با غيرت از شرف خود و وطن دفاع كردند  لذا در دل زمستان گرماي خون  أمام حسين و شهداي بي گناه فتنه كه به امام غريبشان اقتدا كرده بودند  تب شرجي فتنه را خاموش كرد.

و اما٩ دي ١٣٩٦

روزي كه هرگز نخواهيم گذاشت تاريخ تكرار شود و يك مشت نان به نرخ روز خور منفعت طلب دوباره به فكر بازي با آرمان ها و امنيت انقلابمان بشوند، همان انقلابي كه چهل سال مردانه پاي نهالش خون داده ايم ، مال داده ايم ، فشار اقتصادي و تحريم را به جان خريده ايم جوان رعناي برناي دانشمند هسته اي داده ايم جوان مدافع حرم داده ايم تا باشد تا بماند تا بسپارميش بِه صاحب اصليش اين يعني    ‼️ نه حذف ‼️ نه ‼️ استحاله‼️پس دشمن بداند  چشممان بِه دهان رهبرمان است و امروز هم پشت نظاممان خواهيم بود ،دليرانه و دلسوزانه  حتي اين روزهايي كه فشار اقتصادي ازارمان ميدهد

دشمنان اين را خوب بدانند همان ها كه فكر مي كنند آب گل آلود اين بركه مي تواند باز جايي براي ماهيگيري شان باشد، خير كور خوانديد، اين ملت رودي ست كه شما را با خود خواهد برد ، و هرچه بوي نفاق و دوئيت و فتنه را بدهد از چند صد متري ميشناسد ، ما پير ميدان ديده اين بازي هستيم  از مسؤولان  حساب و كتاب ميخواهيم هر جا لازم باشد چين به چهره هم خواهيم انداخت اما پشت أصل نظام و انقلابمان شيب ابي طالب را هم بِه جان خواهيم خريد.

خط و مشي ما در اين روزها اين است، از مجاري قانوني با حفظ آرامش و منطق از دولت مطالبه خواهيم كرد بازگشت آرامش اقتصادي به ملت را و از نمايندگان محترم مردم استان بوشهر در مجلس شوراي اسلامي خواستاريم به همكاري ساير نمايندگاه شهر ها و استان هاي جنوبي بندري كشور به بررسي و آسيب شناسي و حل مشكلات معيشتي مردم صبور استان بپردازند و اگر لازم بود با ارائه ي راه حل و در قالب پيشنهاد و لايحه به مجلس در أسرع وقت به پيگيري خواسته هاي مردم بندر نشين جنوب كشور بپردازند.

و در آخر


الا و لا يحمل هذا العلم الا اهل البصر و صبر و كساني اين علم ( علم اسلام و انقلاب)  را حمل نميكنند جز اهل صبر و بصيرت.


و سلام عليكم و رحمة الله و بركاته

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...