کد خبر:92286 تاریخ انتشار : 1396/10/13-13:41:52
با حضور گسترده همه احاد مردم
طنین مرگ بر فتنه‌گر در کرانه نیلگون خلیج همیشه فارس/جلوه ای تابان از بصیرت دلیرمردان و شیرزنان بوشهری
تجمع و راهپیمایی امروز مردم شهرستان های مختلف استان بوشهر در محکومیت آشوب‌گران و برهم زنندگان امنیت و آرامش ملی بود و ندای مرگ بر فتنه‌گر و آشوب‌گر در جای جای این ساحل نیلگون خلیج همیشه فارس طنین انداز شد.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92286
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، صبح امروز آحاد مختلف مردم استان بوشهر با حضوری دیگر و راهپیمایی میثاق با ولایت حرکات اخیر اغتشاش‌گران و برهم زنندگان امنیت ملی محکوم کردند.

آنها با اعلام انزجار از دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بیعتی دوباره با انقلاب اسلامی داشتند و نسبت به اغتشاشات اخیر در برخی شهرهای کشور واکنش نشان دادند.

بر اساس این گزارش، اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان و دانشجویان انقلابی و با بصیرت شهر بوشهر از ساعت 10 صبح امروز با راهپیمایی از مدرسه حجاب تا میدان امام خمینی (ره) با سر دادن شعار مرگ بر فتنه‌گر اقدام اخیر برخی اغتشاش‌گران و آشوب‌گران در کشور را محکوم کردند.

در تجمع امروز مردم بوشهر شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"، "فتنه‌گر حیا کن کشور را رها کن"، "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" سر دادند.

تجمع و راهپیمایی امروز مردم شهرستان های مختلف استان بوشهر در محکومیت آشوب‌گران و برهم زنندگان امنیت و آرامش ملی بود و ندای مرگ بر فتنه‌گر و آشوب‌گر در جای جای این ساحل نیلگون خلیج همیشه فارس طنین انداز شد.

مردم انقلابی بوشهر با در دست داشتن پرچم‌های ایران و عکس امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب در این تجمع حضور یافته بودند.

در این تجمع همچنین شعارهایی بر علیه عربستان سعودی سر دادند و نظر مردم این بود که سعودی‌ها نیز نقش پر رنگی در حوادث اخیر ایران داشته‌اند.

 

تصاویری از راهپیمایی مردم ولایتمدار استان بوشهر در شهرهای مختلف

شهر بوشهر

شهر برازجان

شهر گناوه

شهر خورموج

شهر اهرم


انتهای پیام /

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...