کد خبر:92026 تاریخ انتشار : 1396/10/7-8:33:53
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برازجان:
دشمنان بدانند که با توطئه های خود هر روز به مرگ نزدیکتر می شوند
دشمنان بدانند که با این توطئه های خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز به مرگ خود نزدیکتر شده و پیش مردم ایران روز به روز منفورتر از گذشته خواهند شد.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92026

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برازجان بمناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

فَلا تُطِعِ الكافِرينَ وَجاهِدهُم بِهِ جِهادًا كَبيرًا(فرقان آیه ۵۲)

بنابر این از کافران اطاعت مکن، و بوسیله آن [قرآن‌] با آنان جهاد بزرگی بنما!

دشمنان قسم خورده ایران با توطئه ای دیگر میخواستند پایه های این نظام را سست کنند؛ وزمینه شکست این انقلاب را فراهم کنند .این بار در نهم دی ماه ۸۸ با شکل ورنگ دیگری به میدان آمدند تا با همکاری بعضی از منافقین کوردل که بلندگوی دشمن هستند کاری را انجام دهند. در زمانی که مردم در حزن واندوه آل الله به سوگواری ومرثیه سرایی میپرداختند؛ تا عشق وارادت خودشان را به سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین ابراز بدارند.

در آن سمت میدان دست نشانده های دشمن و منافقین دست به کار شدند و در روز عاشورا با لباس های بدن نما و بزک شده به رقص و پایکوبی در جلوی چشم مردم عزادار پرداختند تا احساسات مردم جریحه دارشود. و همچنین خسارات بسیار سنگینی به مردم و دولت زدند با به آتش کشیدن مغازه ها و ماشین های مردم و ناوگان حمل و نقل دولتی این موارد و مواردی دیگر سبب جوشش پیوند مردم با ولایت شد؛ تا با یک راهپیمایی عظیم وبزرگ که در طول تاریخ کم نظیر بود و با آگاهی مردم و با درایت رهبری  توطئه دشمن خنثی شود.

حالا با گذشت چند سال از این فتنه بزرگ که این انقلاب را تا لبه پرتگاه برد که اگر دشمن شناسی رهبری نبود ومردم هوشیار نبودند این انقلاب دوام نمی آورد وسقوط میکرد. باید مردم ضمن توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده اند : (شناسایی نقشه دشمن جهاد اکبر است ) باید مردم هرچه بیشتر پیوند خود را باولایت تحکیم ببخشند و آگاهی و بصیرت خود را بالا ببرند تا در مقاطع حساس توانایی تشخیص و حرکت به سمت مسیر درست را داشته باشند.

درپایان نکاتی را به منافقین و دشمنان قسم خورده این نظام یادآوری می کینم:

۱:دشمنان بدانند که با این توطئه های خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز به مرگ خود نزدیکتر شده و پیش مردم ایران روز به روز منفورتر از گذشته خواهند شد.

۲:منافقین هم بدانند که با کمک به دشمن در ایجاد توطئه علیه ایران اولا که با این کارتان کمک به دشمن کردید تا بتواند علیه نظام جمهوری اسلامی حرکتی انجام دهد ثانیا مردم انقلابی وبا بصیرت شما را شناسایی کرده واسم شما را به عنوان خائنین نظام جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ثبت خواهند کرد.

۳:منافقین ودشمنان بدانند که با این حرکت های توطئه گرایانه و فتنه انگیزانه نخواهند توانست به نظام مقدس جمهوری اسلامی گزندی بزنند و روز به روز مقتدرتر وعزیزتر خواهد شد وهمچنین با این کارتان مردم هوشیارتر شده ونقشه هایی را که در آینده میریزید با بصیرت وآگاهی خنثی خواهند کرد.

در پایان ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد برازجان ضمن شرکت در تجمع ۹ دی، از همه دانشجویان، جوانان و مردم همیشه در صحنه جهت شرکت در این تجمعات، بیعت خود با ولایت و مقام عظمای ولایت را پیوندی محکم و ناگسستنی اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...