کد خبر:92285 تاریخ انتشار : 1396/10/13-13:39:39
همراه با صدور قطعنامه؛
خروش انقلابی مردم ولایتمدار بوشهر در روز میثاق با رهبری/ تو دهنی محکم مردم بوشهر به آشوبگران و فتنه گران+ تصاویر
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در استان بوشهر در محکومیت آشوب و اغتشاش علیه امنیت ملی در کشور برگزار شد.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92285
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، تجربه فتنه 88 و برخی تحرکات علیه امنیت ملی توسط فرصت‌طلبان که با سوءاستفاده از بستر خواسته های اقتصادی مردم در روزهای گذشته رخ داد که با هوشیاری انقلابی و عزم ملی برای پایان دادن به آشوب و اغتشاش در کشور همراه شد.

در استان بوشهر با فراخوان منتشر شده راهپیمایی میثاق با ولایت ساعت چهارشنبه ساعت 10 صبح در شهرهای مختلف با حضور گسترده آحاد مختلف مردم برگزار شد.

در این راهپیمایی ها مردم شعارهایی در محکومیت تحرکات مخرب علیه امنیت ملی سردادند و در پایان این راهپیمایی بیانیه ای خود با نظام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب تجدید بیعت کرده و با آشوبگران اتمام حجت کردند.

در این راهپیمایی مردم استان بوشهر با ندای سراسر به آشوبگران و فتنه گران نه گفتند و حرکت اخیر دشمنان اسلام را محکوم کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

قطعنامه راهپیمایی پر شور میثاق با ولایت و اعلام انزجار در مقابل اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی 

 شکر و سپاس بی پایان خدای سبحان را که ملت شریف ایران را از نعمت اسلام و ولایت و رهبری های حیکمانه و پیامبر گونه حضرت امام راحل(ره) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه ای (مدضلله العالی) برخوردار ساخت تا در پرتوی انقلاب اسلامی، ایران و ایرانی به عنوان پرچمدار احیای «تمدن اسلامی» زندگی در سایه اسلام الگوی نجات بخش جامعه بشری در عصر «جاهلیت مدرن» مورد توجه جهانیان قرار گیرد.

موقعیت ممتاز و ویژه نظام جمهوری اسلامی در منطقه، امنیت مثال زدنی، اتحاد و انسجام و هماهنگی ملی، شکست توطئه های مستکبران و عوامل خود فروخته ی آن ها همچون داعش با حضور مقتدرانه ایران در معادلات منطقه، همه و همه عواملی هستند که خواب را از دشمنان تبهکار، آمریکای جنایتکار، کشورهای مزدور منطقه، خصوصاً رژیم صهیونیستی و وهابی آل سعود گرفته و از همین روی تلاش دارند با استفاده از همه ی ابزارها این جایگاه ممتاز را دچار خدشه کنند و برای ایران اسلامی آن را رقم بزنند که در تخیلات فاسد شان می گنجد.

اغتشاشات و آشوب های اخیر ما حصل بخشی از توطئه های این دشمنان بشریت است که با حمایت منافقین، سلطنت طلب ها، بهایی ها، و مزدوران داخلی آن شکل گرفت.

ایران اسلامی بسان کوهی استوار و درختی تنومند که ریشه اش  ثابت و استوار و شاخه هایش به عرش پیوند خورده با حمایت وسیع مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه به فضل الهی محکم و استوار تا قیام ظهور حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف) باقی خواهد ماند.

تجمع بزرگ، مثال زدنی و شور انگیز امت حزب الله و ولایتمدار بوشهر در امروز 13 دی ماه نشانه ای از آمادگی، بصیرت و زمان شناسی شما مردم است. اینک در ادامه ی همین حضور پرشکوه قطعنامه ی  6 ماده ای راهپیمایی بزرگ «میثاق با ولایت در مقابل اغتشاش کنندگان و برهم زنندگان امنیت ملی» قرائت می شود فلذا با فریاد رسا و ندای ملکوتی الله اکبر- خامنه ای رهبر تأیید بفرمایید.

1) با شکر و سپاس خداوند قادر متعال به پاس نعمت گرانسنگ ولایت مطلقه فقیه، وجود مبارک حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی را در جایگاه نیابت امام زمان (عج) یکی از نعمت های بی بدیل الهی برای ملت ایران و جهان اسلام و تمامی بشریت در عصر حاضر دانسته و ضمن تجدید بیعت با امام المسلمین، آمادگی تا پای جان خود برای تبعیت محض و اجرای منویات واجب الاطاعه معظم له را ابراز می نماییم.

2) ضمن دعوت همگان بر بصیرت افزایی، و تأکید بر حفظ اتحاد و یکپارچگی آحاد ملت متدین و زمان شناس ایران اسلامی، و آمادگی کامل برای مقابله با فتنه های جدید استکباری- صهیونیستی علیه نظام مقدس اسلامی، نسبت به هر نوع مسامحه، غفلت و همراهی خواسته و ناخواسته عناصر داخلی با دشمنان دیرین امت ولایی ایران،  بهانه دادن به دست ضد انقلاب عنود، بستر سازی یأس و کاستن از شور و نشاط مردمی، هشدار جدی و قاطع داده و برهوشیاری بیش از پیش از مسؤولین ذیربط در برابر فتنه جدید استکبار تأکید می نماییم.

3) ضمن تأکید بر ضرورت اهتمام مجدّانه مسؤولین محترم بر حل مشکل معیشتی مردم و مبارزه با تورم روز افزون؛ هر نوع فتنه گری به بهانه های واهی و عوام فریبانه که خواست ضد انقلاب و همسویی با سرویس های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم ددمنش  اشغالگر قدس شریف است را شدیداً محکوم نموده و با حمایت از ارکان و قوای نظام مقدس دینی و رصد هوشمندانه تحرکات مشکوک اخیر دشمنان ملت، حضور آگاهانه و پرشورتر از قبل خود در صحنه و دفاع جانانه از آرمان های والای امام راحل عظیم الشان و حفظ میراث گرانسنگ آن عزیز سفر کرده را اعلام می داریم.

4) اغتشاشات اخیر و آسیب رساندن به اموال عمومی نشان داد که دشمنان داخل و خارج به دنبال کوچکترین فرصت برای ضربه زدن به ایران اسلامی و سلب امنیت از مردم آگاه کشورمان هست

ضمن تأکید بر هوشیاری همه ی عوامل امنیتی و اطلاعاتی از مسؤولان ذیربط خواستار برخورد قاطعانه با این عوامل مزدور بیگانه  و اشدّ مجازات آن ها می باشیم.

5) تحرکات و  بسیج همه جانبه دشمن در جریانات اخیر نشان داد که آنچه برای آن ها موضوعیت دارد فروپاشی نظام جمهوری اسلامی و نابود کردن همه ی دست آوردهایی است که در طول این 39 سال اخیر با جان و دل بدست آورده است.  از همین روی هوشیاری، بصیرت، اتحاد و انسجام و پرهیز از اختلافات و دو دستگی همه دوستداران نظام و انقلاب امری ضروری است که همگان را به این امر مهم توصیه اکید می نماییم.

6) ملت قدردان و همیشه در صحنه استان بوشهر از قوه ی قضائیه خواستار جدیت بیشتر در اجرای عدالت و مبارزه با مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت المال، از قوه ی مجریه خواستار تلاش وافر برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، کاهش تورم، توجه ویژه به اشتغال و مبارزه با فساد اداری و اقتصادی و همچنین از قوه مقننه خواستار نظارت بیشتر بر عملکرد متولیان  امور و تصویب قوانین در جهت تحقق هر چه بیشتر حقوق ملت می باشیم.

ستاد خودجوش راهپیمایی بزرگ پر شور میثاق با ولایت و اعلام انزجار در مقابل اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی 

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...