کد خبر:92090 تاریخ انتشار : 1396/10/9-15:23:31
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقه در ناحیه بسیج دانشجویی بوشهر:
حماسه ۹ دی نشانه اتحاد و برگ زرینی از بصیرت مردم بود
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: مردم در روز عاشورا سال 88 زمانی که فتنه‌گران به مقدسات توهین و به ساحت مقدس امام حسین(ع) جسارت کردند، صبر خود را از دست داده و وارد میدان شدند و از مرزهای اعتقادی خود دفاع کردند.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92090
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، اکبر مزارعی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر با بیان اینکه حماسه ۹ دی نشانه اتحاد و برگ زرینی از بصیرت مردم ایران بود، افزود: مردم در روز عاشورا سال 88 زمانی که فتنه‌گران به مقدسات توهین و به ساحت مقدس امام حسین(ع) جسارت کردند، صبر خود را از دست داده و وارد میدان شدند و از مرزهای اعتقادی خود دفاع کردند.

 وی ادامه داد: ملت فهیم ایران در پاسخ رفتار کریح عوامل غرب زده در پیدایش فتنه، در نهم دی ماه با حضور پرشور خود حماسه آفریدند و بار دیگر با ولایت بیعت نموده و به استکبار جهانی و دست نشانده های داخلی و خارجی فهماندند که ملت ایران تا پایان جان حامی ولایت هستند.

مزارعی گفت: حرکت بصیر مردم ایران در ۹ دی ۸۸ برای مقابله با یک توطئه بزرگ طراحی شده بود چرا كه به اعتراف خود دشمنان آن‌ها در این توطئه به پایان انقلاب اسلامی امیدوار بودند..

وی ابراز کرد: این خود صحه گذاشتن به مردم سالاری دینی است که مردم به صورت خود جوش در این روز عظیم به راه می افتند و اجتماع بزرگ مردمی در سراسر کشور شکل می گیرد تا ایادی استکبار از هیبت مردم ایران زمین بر خود بلرزند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر تصریح کرد: برگزاری مراسم 9 دیماه به دشمنان ومنافقینی که  فتنه 88 را ایجاد نمودند یادآوری می کند که توطئه ها ونقشه هایشان بر علیه انقلاب اسلامی با وجود رهبر معظم انقلاب وملت همیشه درصحنه بر باد خواهد رفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی همپای ملت شریف و عزیز ایران اسلامی این روز را گرامی داشته و با حضور در این مراسم ضمن اظهار ارادت به ولی امر مسلمین و حمایت از رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی مشت محکمی به دهان استکبار و همدستانش می کوبد.

انتهای پیام

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: