کد خبر:92025 تاریخ انتشار : 1396/10/7-8:32:39
بیانیه بسیج دانشجویی پردیس علامه طباطبایی بوشهر به مناسبت سالروز حماسه 9 دی
این از معجزات حسین و آن حماسه عظیمی است که در سال شصت و یک آفرید، هم سران فتنه زمان را آشکار ساخت و هم به جهانیان ثابت کرد که شهات امام حسین علیه السلام حرارتی است در قلوب مومنين که تا قیامت خاموش و سرد نمی شود اگر چه هزار و چهارصد سال از آن گذشته باشد.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92025

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی پردیس علامه طباطبایی بوشهر به مناسبت سالروز حماسه 9 دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم.

دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران باشکوه هرچه تمام تر و با مشارکت بالای هشتاد درصدی مردم به اتمام رسید اما در آستانه انتخابات از طرف دشمنان داخلی و خارجی زمزمه هایی پیش داورانه و ناشی گرانه برای برهم ریختن اعتماد مردم به انتخابات اسلامی ایران به گوش می رسید زیرا دشمن خبیث تحمل حضور پر رنگ مردم را بر نمی تافت و چون تا آن دوره تمام ترفند هایش برای شکستن پایه های نظام از هم گسیخته بود  قصد کرده بود تمامی حیله اش را در این مقطع حساس برای ایجاد آشوب به کار ببندد.

در نتیجه انتخابات برگزار شد و این زمزمه ها خود را نشان دادند و کشور را در آشوب فرو بردند اعتراض و فتنه، رای ملت را بر نمی تافت و نه تنها رای را نشانه نمی گرفت بلکه نظام را هدف می گرفت از همان اول قصدش نظام اسلامی بود و کم کم ماهیت خود را انسان داد تا به حادثه نهم دی حرمت شکنی فتنه گران از سطح نظام بالاتر رفت وبه اعتقادات مردم رسید آن هم روز شهادت حسین بن علی علیه السلام، مردم توهین به حسین را برنتافتند و به دفاع از حریم حسین و نظام حسین برخواستند و وبا پسر حسین میثاق ولایت بستند و حماسه ای تاریخی آفریدند.

سران فتنه که رای مردم را بر پذیرفته نبودند در مقابل حرمت شکنی به امام حسین علیه السلام سکوت کردند و ماهیت پليدشان رابه مردم نماياندند و مردم بصیر فهمیدند که اینان سرسپرده به استکبارند و هدفی به جز انتخابات در سر دارند.

مردم به این نتیجه رسیدند که خون امام حسین(علیه السلام) بعد از هزار سال که پرده از چهره باطل اموی برداشت امروز هم ماهیت کسانی که به نام انتخابات خود را پشت نقاب دین و قانون پنهان کرده بودند را آشکار ساخت با همین شیوه مزدورانه بود که چندین ماه کشور را در آشوب فرو بردند و شیرینی انتخابات چهل میلیون نفری را در کام مردم تلخ و اوضاع را آشفته ساختند.

آری این از معجزات حسین و آن حماسه عظیمی است که در سال شصت و یک آفرید، هم سران فتنه زمان را آشکار ساخت و هم به جهانیان ثابت کرد که شهات امام حسین علیه السلام حرارتی است در قلوب مومنين که تا قیامت خاموش و سرد نمی شود اگر چه هزار و چهارصد سال از آن گذشته باشد.

مردم ولایی ایران اسلامی در نهم دی ثابت کردند که مانند اهل کوفه که پدر امام حسین علیه السلام را تنها گذاشتند در این زمان مانند آن ها فرزندش را تنها نخواهند گذاشت و به کسانی که تمام ترفندهای ناشیانه خود را برای اصل را برای انقلاب آماده کرده بودند گفتند هيهات زهی خیال باطل بر اینکه که از راه امام حسین علیه السلام جدا شویم و توهین به شعارهای حسين را که با خون و گوشتمان آمیخته است برتابيم، ما حبیب بن مظاهر های زمانيم نه ابوموسی ها و عمرو عاص ها. با این شعار ها بود که بزرگترین نقشه ای که تاکنون دشمن برای ما کشیده بود بر خط بطلان رفت و طومارش در هم پیچید و مثال دعای اللهم اجعل تدبيرهم نیز تدميرهم گشت.

بسیج دانشجویی پردیس علامه طباطبایی بوشهر

انتهای پیام/

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...