کد خبر:92030 تاریخ انتشار : 1396/10/8-8:38:25
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان به مناسبت یوم الله ۹ دی
فتنه ۸۸ پایان نیافته است زیرا که دشمنان نظام و انقلاب حتی لحظه‌ای از پای نخواهند نشست و کسانی که با حمایت همه جانبه آمریکا و اسرائیل و دیگر دشمنان با نمادهای سبز دست به نزاع های خیابانی زدند می خواهند با ترفندهای مختلف مردم ایران را به ستوه آورده و در مقابل نظام قرار دهند.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92030

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان به مناسبت یوم الله ۹ دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

 

امام خامنه‌ای مدظله :  همانگونه که در ابتدای انقلاب محرم به کمک این مردم آمد و امام خمینی ره علیه فرمود خون بر شمشیر پیروز است،  در قضایای نه دی هم ،عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگار خلق کرد.


بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۹ دی تجلی ولایتمداری مردم قدرت جمهوری اسلامی و پایبندی مردم به نظام است . چه خوش قدم می‌زند فردوسی از حماسه سازی مردم غیور وطن ؛ در روز ۹ دی بعد از هشت ماه جنجال پوشالی و اغتشاش های برنامه ریزی شده ی گروه خاصی از جوانان نادان یا دانایان ضد انقلاب و اسلام ، مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی دوباره مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و فتنه‌گران داخلی زدند و بار دیگر تعهد خودرا نسبت به تمامیت ارضی و معنوی کشور با فریاد به گوش همه جهانیان رساندند.

فراموش نشود که تمامی این زیبایی ها در پناه مدیریت الهی،  هوشمندانه و مقتدرانه ی مقام معظم رهبری و بصیرت مردم کشورمان بود.

 در حالی که انتخابات سال ۸۸ با استقبال ۸۵ درصدی ایرانیان می توانست فرصتی برای تثبیت پایه های اقتدار نظام و شتاب فزاینده کشور و پیشرفت و توسعه اقتصادی و تعامل همه جانبه باشد، در سایه فتنه انگیزی دشمنان انقلاب در داخل و خارج از کشور و به چالش کشیدن نتیجه انتخابات تبدیل به مسئله مهم امنیتی در عرصه فراملی شده و طالب برخورد متحدانه ی احاد مردم شد.

فتنه ۸۸ پایان نیافته است و نباید غافل شد زیرا که دشمنان نظام و انقلاب حتی لحظه‌ای از پای نخواهند نشست و کسانی که با حمایت همه جانبه آمریکا و اسرائیل و دیگر دشمنان با نمادهای سبز دست به نزاع های خیابانی زدن این روز ها می خواهند با ترفندهای مختلف مانند کار رسانه ای و نفوذ میان مسئولین کشور با تحریم اقتصادی و فشارهای برنامه‌ریزی شده،  مردم ایران را به ستوه آورده و در مقابل نظام قرار دهند . پس نیاز به بصیرت و توجه تام به سخنان رهبر و اطاعت محض از سخنان شیوای ایشان است.

ما جوانان بسیجی و انقلابی این بار با صدای رساتر از چند سال گذشته فریاد خواهیم زد که تا آخرین توان در پاهایمان پا در رکاب ولی فقیه و نماینده امام زمانمان باشیم،باشد که خداوند ما را در این عرصه سخت و امتحان آخرالزمان روسفید گرداند.

انتهای پیام/

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...