کد خبر:92032 تاریخ انتشار : 1396/10/8-8:40:50
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی به مناسبت حماسه 9 دی
حماسه نهم دی ثابت کرد که در مقابل ریزش‌های اندک، انبوهی از رویش‌های انقلابی از دل توده‌های مردم مومن و انقلابی بر می خيزد و در هر عرصه ای که پای سرنوشت نظام و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی در ميان باشد، شجاعانه به میدان آمده و مجال را از فتنه‌گران و دشمنان دین و میهن خواهند گرفت.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92032

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی جم طی بیانیه ای حماسه روز 9 دی را گرامی داشت.

متن این بیانیه در ذیل آمده است.

امام خامنه ای : همانگونه که در ابتدای انقلاب، محرم به کمک این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمودند: خون بر شمشیر پیروز است، در قضایای۹دی هم، عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ  و ماندگاری را خلق کرد.
حماسه نهم دی  تجلی وحدت و یکپارچگی عمومی ملت بزرگ ایران در حمایت از ولایت فقیه و اسلام ناب محمدی(ص) است.

عظمت اين حضور عظيم و سرنوشت ساز بار ديگر اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران را به رخ جهانيان کشاند و نشان داد که اين ملت همواره و هر لحظه قدردان نعمت گرانبهای ولايت فقیه بوده و در گذر آزمون حوادث زمان، محکوم به تکرار تاريخ نبوده و نخواهد بود.

حماسه نهم دی ثابت کرد که در مقابل ریزش‌های اندک، انبوهی از رویش‌های انقلابی از دل توده‌های مردم  مومن و انقلابی بر می خيزد و در هر عرصه ای که پای سرنوشت نظام و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی در ميان باشد،  شجاعانه به میدان آمده و مجال را از فتنه‌گران و دشمنان دین و میهن خواهند گرفت.

یقینا تاریخ فتنه ها و آشوب هایی که از جانب برخی خواص کم بصیرت که موجب ناهنجاری در کشور، سلب آسایش مردم، حرمت شکنی ها و به بار آمدن خسارت هایی بر جانها و اموال عمومی و خصوصی را فراموش نخواهد کرد.

فتنه‌های که با عنایات امام عصر(عج) ، هدایت رهبری آگاه و انقلابی بر پایه‌ی خون شهیدان و بنیان گذاری فرزانه و اقتدار ملی و مردمی ، نقش بر آب شده و فتنه شیاطین و خناسان را به خودشان برگرداند.

بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی جم با گرامیداشت این روز،یک بار دیگر حماسه پرشور ملت ایران را در حفظ ارزش های اسلامی ارج نهاده و اعلام میدارد همگام با امت اسلامی با حضور در مراسم گرامیداشت این حرکت ماندگار، بار دیگر با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهد کرد و با محکوم کردن هرگونه اقدام منافقانه و تضعیف انقلاب و روحیه‌ی انقلابی، از مسئولین امنیتی و قضائی کشور،به مصداق آیه شریفه" قُلْ أَمَرَ رَبِّي بِالْقِسْطِ ۖ " محاکمه‌ی عادلانه و رسیدگی به جرایم مخلّان امنیت و برهم زنندگان نظم عمومی کشور و سران فتنه۸۸ را خواستار است.

راه ما راه حسین(ع) است و در این راه ثابت قدم خواهیم ماند امید آن که منتهی به ظهور منجی عالم صاحب الزمان (عج) شود.

انتهای پیام

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...