کد خبر:92043 تاریخ انتشار : 1396/10/9-9:22:56
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر:
بصیرت مهمترین نیاز جامعه در رویارویی با توطئه های دشمن است/ 9 دی مایه دلگرمی دوستداران انقلاب و نظام است
آبشیرینی گفت: جریان فتنه حرکتی عملی و از قبل طراحی شده برای براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این توطئه شوم خنثی شد.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92043
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، رضا آبشیرینی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر اظهار کرد: حماسه عظیم و مردمی 9 دی مایه دلگرمی دوستداران انقلاب و نظام بود و ثابت کرد که دشمنان هرچقدر هم سعی کنند نمی توانند نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هم بپاشند.
وی با بیان اینکه نهم دی ماه یکی از پرافتخارترین صفحات تاریخ این سرزمین است، افزود: استکبار جهانی با طراحی نقشه های شوم و با کمک سر سپرده های داخلی خود قصد براندازی این نظام را داشتند، اما ملت بصیر ایران در روز 9 دی با حضور چند میلیونی خود و خلق حماسه ای بزرگ توطئه های آنها را مثل همیشه نقش برآب کردند.
آبشیرینی گفت: جریان فتنه حرکتی عملی و از قبل طراحی شده برای براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت مردم و تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این توطئه شوم خنثی شد.
وی نقش بسیج در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان را پررنگ و غیرقابل انکار دانست و اضافه کرد: بسیج همیشه پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی و رهبری بوده و این مسئله را در تمامی صحنه‌های نظام به ویژه در وقایع فتنه 88 به‌اثبات رسانده است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر یادآور شد: از انتخابات خرداد ماه تا 9 دی ماه 88 وقایع بسیار سخت و تلخی بر ملت گذشت اما با بصیرت و ولایتمداری مردم در نهم دی ماه روزی تاریخی در انقلاب رقم خورد و بساط فتنه‌گران برچیده شد.
وی با اشاره به اینکه بصیرت مهمترین نیاز جامعه در رویارویی با توطئه های دشمن است تصریح کرد: با توجه به تلاش های شبانه روزی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی، امروز بیش از هر زمان دیگری جامعه ما به بصیرت و آگاهی نیازمند است.
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...