کد خبر:92084 تاریخ انتشار : 1396/10/9-14:15:32
تولیت استان قدس رضوی در جمع مردم ولایتمدار بوشهر:
اعتمادی به لبخند و خشم دشمن نداریم/مشکلات اقتصادی جناح نمی شناسد
سید ابراهیم رییسی گفت: دشمنان می خواهند بر این موج حق خواهی مردم سوار شوند و با شعارهای ناهنجار و خواست های نابجا مسیر حق خواهی مردم را تغییر داده و فتنه دیگری راه بیندازند، اما ملت ما اجازه نخواهد داد که مطالبات بر حقشان از مسیر حق طلبی و عدالت‌خواهی منحرف شود.
لینک کوتاه http://boushehr.bso.ir/id/92084

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از بوشهر، آیت الله سید ابراهیم رییسی صبح امروز در آیین بزرگداشت روز 9 دی در مصلی بوشهر اظهار داشت: در کشورهای مختلف مولفه های گوناگونی از قبیل زور و سلاح، خزانه مالی و وابستگی به ابرقدرت ها برای قدرت و امنیت ملی وجود دارد اما مهمترین مولفه قدرت در نظام ملی ما ایمان به خداوند است که این مولفه دشمن را به عقب می راند و متوقف می کند.

وی افزود: رهبری و مدیریت جامعه اسلامی ما دیگر مولفه قدرت ماست که دوست و دشمن به بصیرت، اقتدار و آشنایی به مسائل سیاسی و اجتماعی ایشان اقرار دارد.

رییسی گفت: سومین مولفه جوانانی هستند که اهل خطر کردن هستند و برای مقابله با دشمن سر از پا نمی شناسند.

وی ادامه داد: این شرایط سبب شده که دشمن در مقابل ملت ایران متوقف شود و با وجود این که به دنبال ضربه‌زدن به این نظام است اما با این سه شاخص روبروست.

رییسی عنوان کرد: دشمن در سال 88 ، اعتماد مردم را به نظام اسلامی نشانه گرفت و با نیت کاستن اعتماد مردم به نظام، تقلب در انتخابات برای رفع اعتماد مردم از نظام را طراحی و به مرحله اجرا گذاشت.

وی یادآور شد: 9 دی در تاریخ سیاسی ایران دارای جایگاه ویژه‌ای است و از این جهت به عنوان یوم‌الله نام برده می‌شود که قدرت خداوند به همگان اثبات شد.

تولیت استان مقدس قدس رضوی با بیان اینکه آنچه کار یزیدیان را پیش برد جهل و نادانی مردم زمانه بود افزود: جریان تکفیری نیز سوار بر جهل مردم شد و این خیانت ها را در جهان مرتکب شد.

رییسی با اشاره به فتنه سال 88، یادآور شد: فتنه راه را غبارآلود و شناخت را سخت می کند و برای نیازمند داشتن بصیرت هستیم تا بتوانیم سره را از ناسره تشخیص دهیم.

وی ادامه داد: فتنه‌گران اعتماد مردم را نشانه گرفته و به دنبال این بودند که با بهانه تقلب در انتخابات، کشور را به سوی ناامنی و براندازی نظام پیش ببرند که مردم با بصیرت ایران اسلامی در روز 9 دی ماه و فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی به میدان آمدند و با سردادن شعارهای وحدت‌بخش، جریان فتنه را خنثی کردند.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: حضور مردم در سنین متفاوت و از طیف‌های مختلف سیاسی در روز 9 دی ماه سال 88 که به ندای رهبر خود لبیک گفتند، سبب شد که خیال خام دشمنان نظام که می‌خواستند عقده‌گشایی کنند را ناامید کند.

وی تاکید کرد: کسانی که قطب نمای زندگی آنها بر اساس بصیرت و ولایتمداری است هرگز گمراه نشده و اسیر فتنه ها نمی شوند.

رییسی با شاره به اینکه فتنه تمام‌ شدنی نیست، ابراز کرد: باید نسبت به این فتنه های جدید آگاه بود چرا که دشمنان نظام دنبال این هستند که از هر فرصتی علیه ما اقدام کنند.

وی با بیان اینکه دولت باید موضوع اشتغال و بیکاری بخش عمده‌ای از جوانان در کنار تامین معیشت مردم را جدی بگیرد گفت: دولت باید با تعریف یک اولویت برای رفع مشکلات این بخش، به دنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم تلاش کند.

سید ابراهیم رییسی اضافه کرد: در تمامی این سال‌ها، رهبری در جلسات عمومی و خصوصی خطاب به مسئولان کشور، خواسته است در حوزه اقتصاد و معیشت مردم فعالیت کنند و مساله اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل را به خوبی انجام دهند.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: مشکلات اقتصادی اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد و دو قطبی کردن جامعه به هیچ وجه راه گشا نیست و حتما باید مسمم شد که برای رفع این گره ها تلاش جدی شود.

 رئیسی بیان کرد: باید به قدرت مردم و متخصصین داخلی ایمان داشت چراکه ایران می‌تواند با نیروی جوانان و تحقق اقتصاد مقاومتی همچنان که در حوزه نظامی، سیاسی، علم و فناوری و هوافضا دشمنان را ناامید کردیم در زمینه اقتصاد نیز آنها را ناامید کنیم.

وی افزود: دشمنان می خواهند بر این موج حق خواهی مردم سوار شوند و با شعارهای ناهنجار و خواست های نابجا مسیر حق خواهی مردم را تغییر داده و فتنه دیگری راه بیندازند.

وی بیان کرد: ملت ما اجازه نخواهد داد که مطالبات بر حقشان از مسیر حق طلبی و عدالت‌خواهی منحرف شود.

تولیت آستان قدس رضوی در پایان خاطرنشان کرد: رییس جمهور بی ادب و ضد انسانیت آمریکا و وزارت امور خارجه اش بدانند که ملت ایران پیر و جوان، آنها را خوب می شناسند و نه به لبخند و نه به خشم آنها اعتماد ندارند و مسیر انقلاب را ادامه خواهند داد.

 

انتهای پیام

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در است...
راهپیمایی بزرگ میثاق با ولایت برعلیه اغتشاشگران و برهم ز...
ملت عاشورایی ایران چطور می‌تواند دلسوزی اغتشاشگران را باو...
گرچه آحاد مردم از اقشار و گروه های مختلف در بزرگداشت این ...